Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sorry jako, ale zcela vážně a upřímně

13. 01. 2018 21:20:59
... koho jako zajímá nějakej Olaf, a kdo to vlastně je? Snad nějakej Švéd, nebo co? Mne a doufám že i vás, spíš zajímá, co na to říká Babiš(ka).

***

Olaf, Olaf ... odtuším, že je to nějakej černej švédskej "bocian", co si udělal čapí hnízdo na komíně starého bělidla; a "všeci ti bociani vraj kradnú" tvrdí anonisti* ... tedy, sorry jako, oni nekradnú, oni serú a nejen Babiš(ku), ale to sem prý nemůžu napsat, tedy minimálně ne do názvu a perexu, neb to je proti kodexu; tak snad sem můžu napsat alespoň to, co na to říká Babiš(ka), no uvidíme. Co, že nevíte kdo je to "Babiš(ka) ... tak já vám ji ukážu:

Zdroj fotokoláží: www.aTeo.cz - s laskavým svolením

A začnu trochu od lesa, avšak jen zdánlivě. Celý případ Čapí hnízdo, je nejspíš naprosto klasický a v Česku zcela jistě ani ne ojedinělý podvod v čerpání evropských dotací. Ani ne největší, jsou i jiné a jistě i větší, to zase bezesporu. A může to každý "okecávat" horem dolem; na tom se z toho důvodu fakt nic nemění. A Babiš(ka) má pravdu, když říká, že je to "účelovka", ale co jako mohl očekávat od lidí, jací byli a jsou v ČSSD? Tím spíš, že jsou navíc stejní jako on a především ten jeho Faltýnek!

Zdroj: www.aTeo.cz

Samé podrazy, podfuky, okrádání státu, obcházení a zneužívání zákonů či využívání jejich mezer či jejich absence; vše jen k vlastnímu obohacení, tunelování a rozkrádání!? Pokud by byl jiný, lepší než oni, pokud by se jeho výrok "všeci kradnú" nevztahoval i na něj samotného, žádný podobný problém by přeci vůbec neměl. Nebo jo? Naivita, ale také zjevná arogance s jakou s tímto problémem zachází, vyjadřování nejen jeho samotného, ale i jeho prvního poskoka, pana Faltýnka, který si vskutku nezadá s těmi největšími "hňupy" z ČSSD; to je ta skutečná fraška, která nás poškozuje nejen v očích našich partnerů v zahraničí, ale především to zhoršuje už tak velice špatnou situaci doma.

Zůstává záhadou, co se stalo s oním "zdravým rozumem", kterého mají mnozí plná ústa, včetně Zemana, který pověřil Babiš(ku) sestavením vlády, což je asi v pořádku díky výsledkům voleb, ale na rozdíl od toho, že mu dal "bianko" šek i pro druhou a třetí šanci. To, že nakonec otočil, není nic divného a nového, to je u Miloška z Vysočiny standard, ten je asi tak konzistentní, jako jeho názory na Babiš(ku) a dokazuje to jediné; to, že se obává o výsledek volby prezidenta. Zcela právem, dlužno snad jen dodat. Člověk se zdravým rozumem, se přeci od lidí jako je on sám a taky Babiš(ka), Faltýnek, taky třeba Mynář a hradní Ovčáček, nebo Okamura a spol, přeci nenechá vodit jako "vůl s kroužkem v nose" a to tím spíš na porážku.

Lidé, kteří politikům dávno nevěří, jestli jim kdy vůbec věřili, přesto z nějakého mně nepochopitelného důvodu, mávají nad 50 milionovým podvodem klidně rukou, nejspíš proto, že to jsou peníze z EU. Že je to pravda jen částečně, to jim také jaksi nedochází. Letos jsme prý do EU zaplatili stejně, jako jsme z ní čerpali; a tuším to zmínil právě sám Babiš. Neověřoval jsem si to. Já mu věřííím! Vážně ANO. Peníze EU, pocházejí od všech daňových poplatníků, stejně jako u nás, tedy od daňových poplatníkův celé EU. Nebo ne? Tedy i z jejich daní. Navíc jde snad o princip, nikoliv jen o částku? Jinde přicházejí díky Babiš(ce) o mnohem víc, ale o tom jsem zde už tuším psal. Přesto k mají k Babiš(ce) vztah stejný, jako k Babičce od Boženky Němcové, tuším. Nu, co naplat, jak říká dnes skoro každý, národ prostě nevyměníš, musíš ho tedy akceptovat. A Babiš(ka) to umí.

*****

No, já tedy také nevím, podobně jako pan Kalousek, jaký to má "souvis"(?), ale jedno vím jistě, premiér země, by neměl mluvit jako "chachar"... Sorry jako! Vím že se učí, a k stáru to jde hůř, takže bych to snad i přešel, bylo-li by to to jediné, co mu lze vytýkat. Tak to ovšem není ani omylem. Takže ani moc nevěřím těm vlastencům, co tu hájí ANO a tím i jeho majitele. Čeho pak tahle paní byla ministryní? Dá se vážně u nás vylhat ze všeho, jen proto, že vůle lidu je právě taková jaká nyní je? Nebo za to může jen ta "bohatost" jazyka? A o čem to všechno svědčí? Protože pak asi ani žádné volby, ani žádná přímá demokracie a dokonce ani platné zákony, nám nejsou a nebudou nikdy nic platné.

Soudružka ministryně, dříve členka KSČ a pak ANO, svého času vedoucí katedry práva na Plzeňské právní fakultě, nyní členka mandátového a imunitního výboru, vedeného tuším stalinistou a soudruhem Grospičem, jistě nebude hlasovat pro vydání, k čemuž veškeré dění směřuje; jen nevím, je-li nutné, aby kvůli tomu lhala jako Rudé právo, blahé paměti! A co na to všechno říká "Babiš(ka)"? Tedy, sorry jako - myslel jsem samozřejmě soudruha Bureše, tedy pardon, pana Babiše - samozřejmě. Tsss, jsem z toho všeho "volajaký zmetený", podobně jako občas sám premiér, a jako jeho voličstvo, no vážně. My nejsme jen národ Švejků, jsme spíš jen národ "velmi lacino" prodejných lidiček; a někteří by měli nosit cedulku s nápisem "For sale - Te koop - Verkaufen - k prodeji - na prodej" tu za 30 Kč a jindy třeba jen za sliby a koblihu ... Omg.

*****

- ká -

Autor: Karel Ábelovský | sobota 13.1.2018 21:20 | karma článku: 22.75 | přečteno: 1061x


Další články blogera

Karel Ábelovský

Pravda se upálit nedá, jak už dnes někteří (evidentně ne všichni) vědí

... a je celkem jedno, jde-li o pravdu náboženskou nebo týkající se kdysi církve, či politickou dnes. A pravda je, že upálit nositele takové pravdy, či pálit knihy a symboly pravdy, se snaží jen zbabělci, kteří se pravdy bojí!

6.7.2018 v 15:20 | Karma článku: 19.39 | Přečteno: 518 | Diskuse

Karel Ábelovský

Věrozvěsti - aneb o tom, kterak se náš svět a časy mění

Dnes je den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje; časy se mění a dnes máme nejen slovanského, respektive slovenského věrozvěsta, ale dokonce i korejsko-japonsko-moravského, který nám navíc přináší dar - Úsvit přímé demokracie!

5.7.2018 v 17:34 | Karma článku: 9.85 | Přečteno: 268 | Diskuse

Karel Ábelovský

ET (mimozemšťan) a multikulti "tentonoc"

... aneb "co takhle zavést sankce" za zrůdnosti namyšlené hlouposti a malosti, nebo chcete-li, tedy spíš sankce "proti idiocii"; to by se nám plnila kasa, odtuším! A co teprve nejen od "českých blogerů", ale i od "politiků"!

3.7.2018 v 14:44 | Karma článku: 12.53 | Přečteno: 468 | Diskuse

Karel Ábelovský

Dnes si připomínáme oběti komunistického režimu

... a naše současná společenská situace, dalo by se říci "tak trochu" schizofrenní, jasně dokládá, že obětí komunistického režimu jsou i ti, co o tom nemají nejspíš ani ponětí. No, ta květina pak tedy náleží jen skutečným obětem.

27.6.2018 v 13:33 | Karma článku: 20.51 | Přečteno: 266 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michael Pálka

A tak jsem zavřel televizi...

Ne po prvé a ne naposledy. Tentokrát, když jsem se díval na komentář ve 20. 00 hod. analyzující schůzku Trumpa s Putinem.

17.7.2018 v 21:00 | Karma článku: 31.15 | Přečteno: 947 | Diskuse

Jan Dvořák

Hamáček by měl na Babiše přitlačit

Po další rezignaci ministra Babišovy vlády kvůli pětačtyřiceti opsaným stranám diplomky se poměr mezi stranickými opisovači sice vyrovnal na 1:1, ale je víc než pravděpodobné, že o poslední skórování ještě nešlo.

17.7.2018 v 20:05 | Karma článku: 12.31 | Přečteno: 258 | Diskuse

Tomáš Kysela

Územní plán v rukou politiků=katastrofa

Již po čtvrté vám přináším svůj pohled na „volební program“. Ačkoliv nejsem na žádné kandidátce, jsem přesvědčen, že toto by měla být priorita budoucí vlády v Liberci.

17.7.2018 v 20:00 | Karma článku: 6.70 | Přečteno: 148 | Diskuse

Karol Wild

Už zkoumali její diplomku?

Aféry s opsanými diplomkami nemají konce. Proto se vnucuje otázka, zda by se ještě před jmenováním nové ministryně neměla přezkoumat její diplomka. Aby nedošlo k dalšímu maléru.

17.7.2018 v 18:57 | Karma článku: 19.53 | Přečteno: 643 | Diskuse

Eva Sykova

Vést férovou diskusi s názorovým oponentem dokáže jen málokdo.

Házet láhve dokáže každý hlupák. Děsí mě úroveň současné komunikace o politice a nízká úroveň respektu k názoru druhých. Čím dál více se zužuje na vulgaritu, agresivitu a “nálepkování”.

17.7.2018 v 16:23 | Karma článku: 30.67 | Přečteno: 664 | Diskuse
Počet článků 848 Celková karma 14.63 Průměrná čtenost 1202

... "marnost nad marnost, všechno je marnost" řekl někdo moudrý, tuším - jediné co k tomu lze snad ještě dodat dnes, je "tak hlavně se z toho nepo ... sesouvat" ;o)))

Najdete na iDNES.cz