Dosáhla "česká" politická kultura dokonalosti, nebo bude ještě vybrušována? Dvojblog.

16. 10. 2018 13:13:08
Prezident Miloš Zeman, už ztratil veškeré zábrany a je jen otázkou, jak vysoko ještě může politická kultura spolu s tímto "Ikarem české politiky" vzlétnout. A taky poděkování jeho voličům, to dá rozum. Ten zdravý a selský!

***

Díl první: Nazývejme věci a události pravým jménem.

Podle mne totiž, mimo takzvaných "ekonomických zm*dů" jak tedy pravil "náš-váš" pan prezident v živém rozhovoru pro Radiožurnál, nepochybně a z "jeho logiky" celé této věci, existují - a musí myslím si existovat, také "zm*di političtí" a nepochybně i ti "mediální" - tedy ti, kteří něco podobného dovolili, připustili, kteří na tom všem spolupracovali (participovali) - což znamená, že tedy byli u toho, nebo se to stalo za jejich vlády - a tam pak tedy patří kdo, ptám se? No, čtěte dále a prohlédněte si případně "videjo" (odkudsi vypůjčeno, tuším) snad abyste byli v "obraze" a aby "nedejbóže" něco nebo někdo nebyl vytržen třeba z (kon)textu; a hlavně pamatujte, že "náš-váš" prezident má přeci vždycky pravdu, no ne? A tedy ... sorry jako, platí i zde!!!

... nechcete-li a nebo nemáte-li čas, inkriminováná pasáž se nalézá u konce - (cca 25 minuta)

Jen tedy namátkou a pro připomenutí - Mostecká uhelná, OKD, IPB a další mega průšvihy a zlodějny, jdou za kterým premiérem; a konec konců i ti zmínění solární baroni, to všechno se totiž dělo především v dobách vládnutí koho (?), nebo případně jen jeho podporovatelů, nohsledů, pochlebovačů a podržtašků - jakými byli třeba upřímný Standa Gross (křišťál vybroušený v dílně LD*), nebo Bohuslav Sobotků a pod. - a ano, ti všichni, včetně jejich tehdejšího předsedy a taky premiéra, jsou tedy podle logiky prezidentových argumentů "političtí zm*di", kteří byli a jsou politiky jen proto, že pomáhali a pomáhají při rozkrádání a plundrování republiky právě "ekonomickým zm*dům" (jedno, zda-li vědomě či pod vlivem a v bezvědomí); a kdy "státní prachy" tečou nejen do jejich kapes, ale také do stranické kasy. A připomeňme si snad také, nejen při této příležitost a při blahé "paměti tohoto národa", některé pravdomluvné členy jedné nejmenované strany, jako byl třeba senátor dr. Dryml, který mimo jiné tvrdil "že, oni kradou tak, že ani poledne nedrží"; nebo si připomeňme jiné výtečníky a bývalé kamarády těch lidí, jako byl dr. Ráth a nebo třeba i na to, jak dopadla akce "čisté ruce", ono slavné "padni komu padni" a podobně. Vskutku jen skutečně pravý a moudrý politik a vizionář, který ještě neztratil totálně soudnost a sebekontrolu, může mluvit právě tak, jak mluví "náš-váš" prezident, Miloš Zeman!

Díl druhý: Zahlédl a zaslechl jsem kdysi cosi neuvěřitelného ... možného snad jen v "Česku" nebo v Kocourkově

A zcela v intencích celé věci, tedy i logicky, pak totiž takový člověk musí být po právu hájen především proti "mediálním zm*dům" (které není nutno hned střílet, jak upozornil dokonce i jeho přítel Putin, pana prezidenta Zemana) a to jen vskutku těmi nejlepšími a tuším i nejobjektivnějšími novináři a redaktory, nebo snad ne?! Pravda přeci musí zvítězit nad lží a nenávistí! Nakonec to stojí i na prezidentské standartě, a ne na nějakých červených trenýrkách, které "Sto hoven" vyvěsilo nad sídlem prezidenta, a které tak celkem logicky musely být spáleny. Bez ohledu na ten smrad. A pokuta za znečištění ovzduší, to už je jen taková pomsta "nýmandů". Vypadá to, že nejen Bůh křesťanů je trojjediný.

... myslím si, že toto je ten křišťál, který už nemůže být křišťálově čistější - slovy jednoho upřímného politika z líhně politických talentů v LD, pod dohledem vizionáře (Lihový dům - *pozn. autora)

A tak snad jen ten ještě větší "vizionář a taky inteligent", ho tedy může obhajovat a taky volit. Tímto tedy opožděně, ale přeci děkuji svazákům Ovčáčkovi a Panenkovi (za vysvětlení a obhajobu jeho vize) a taky 51,4 % voličů se zdravým selským rozumem (který si uchovali asi jen díky tomu, že byl na 30 let zakonzervovaný ve vlastní šťávě), a kteří pak svěřili vskutku navýsost prozřetelně budoucnost a taky pověst České republiky do rukou tohoto inteligentního, slušného a úctyhodného muže, který navíc dělá politiku všemi světovými směry, nejen na západ, ale především hlavou; nikoliv jen nohama, jako tomu asi bylo u jeho předchůdců, obcházejících náměstí tam, kde je lidé volili, a kteří vyznamenávali mimo skutečných osobností, kteří se zasloužili o stát, především své kamarády a podporovatele. Skuteční hrdinové a vlastenci, jen co je pravda! Díky jim všem! Omg!

****

- ká -

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Ábelovský | úterý 16.10.2018 13:13 | karma článku: 23.63 | přečteno: 665x

Další články blogera

Karel Ábelovský

Když soutěž vrcholí a VIPáci šturmují

... to se zde pak dějí věci - jeden se až nestačí skoro divit, jak se i jinak z celkem normálních a někdy i racionálních blogerů, stávají populisté a karmohoniči každým coulem. Jde zřejmě o mnoho, nebo ne?

19.4.2019 v 10:59 | Karma článku: 14.08 | Přečteno: 381 | Diskuse

Karel Ábelovský

Snad už poslední douška ke kojení na veřejnosti - nejlépe by bylo, prostě ho zakázat!

... nikdy by mne totiž nenapadlo, jak "kojo - matky" dokáží nechutně exhibovat. A když ne zakázat, tak alespoň vykázat třeba na veřejné záchodky, nebo do parků případně do místností k tomu určených. K tomu účelu, by vláda a obce

17.4.2019 v 23:59 | Karma článku: 12.71 | Přečteno: 399 | Diskuse

Karel Ábelovský

Vlha je pestrá

... tento stěhovavý, tedy migrující pták zhruba o velikosti kosa, jen o dost štíhlejší, si buduje velmi atypická hnízda v hlinitopísčitých stěnách lomů, říčních či vodních břehů a různých náspů u polí, pískoven a tak podobně.

14.4.2019 v 13:37 | Karma článku: 12.24 | Přečteno: 184 | Diskuse

Karel Ábelovský

Kojení na veřejnosti, ve veřejném prostoru - koho něco podobného pobuřuje?

Promiňte, leda snad nějakého pokrytce a magora. Co je nevhodného na kojení, co je na tom nenormálního? Nenormální je bezesporu spíše ten, u koho to vyvolává něco jiného než úsměv a pochopení. Pochopení života a jeho přirozenosti.

12.4.2019 v 11:04 | Karma článku: 36.12 | Přečteno: 4018 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jiří Čumpelík

Prezident ČR Miloš Zeman měl zase pravdu, potvrzují to názory nového prezidenta Ukrajiny

Nový prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj potvrdil, že bude jednat s Ruskem o zastavení palby a ukončení války v Donbasu s tím, že současné vlastnictví Krymu přímo nezpochybnil. Řešení míru v Donbasu bude, ale velmi obtížné.

23.4.2019 v 1:30 | Karma článku: 8.10 | Přečteno: 141 |

Jan Berwid-Buquoy

Notredamské inferno aneb Klasické pojišťovací podvody

Pojišťovací podvod má mnoho tváří a na některých pilně pracují sociální vědy až několik let, aby daný, v některých případech dokonce geniální podvod, mohl vstoupit do lidských dějin jako zcela transparetní „fakt“...

22.4.2019 v 13:36 | Karma článku: 13.90 | Přečteno: 431 | Diskuse

Karel Vašíček

Tak nám zmlátili Dominika Feriho!

Kromě krvavých atentátů ve Srí Lance byla včera další důležitá zpráva. Pan poslanec si udělal výlet na ochutnávku vína a dostal přes hubu.

22.4.2019 v 8:58 | Karma článku: 38.91 | Přečteno: 1932 | Diskuse

Ondřej Šebesta

Finanční gramotnost

On třeba může na základě dlouhodobé statistiky doložit, že oficiálně publikovaná inflace, která je vypočítávána na základě univerzálního spotřebního koše, pro něj neplatí. Skutečná inflace pro lidi, kteří hlavně bydlí a jí činí 5%

22.4.2019 v 7:00 | Karma článku: 20.11 | Přečteno: 488 | Diskuse

Petr Burian

Babiš narazil

Na dno hrnce. Po pěti letech konjunktury ekonomiky, kdy naše vláda v dobách žírných hospodařila jen zuby nehty s vyrovnaným rozpočtem a schváleným deficitem v desítkách miliard korun, přichází ochlazení. Lžíce cinkla o dno hrnce.

21.4.2019 v 16:36 | Karma článku: 45.19 | Přečteno: 6878 | Diskuse
Počet článků 965 Celková karma 18.93 Průměrná čtenost 1167

... co trocha muziky https://youtu.be/eyTl4BrRLwk a možná nejen ke čtení - pak případně, tedy jen chcete-li si poslechnout hlas, "který jako kdyby byl naložený v sudu s bourbonem, potom pár měsíců visel v udírně a nakonec přes něj přejelo auto" ... tedy jukněte sem - https://youtu.be/m5kHx1itU8c?list=RDm5kHx1itU8c ;o)

 

Najdete na iDNES.cz