Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 9. dubna 2020 Dušan

Česko v zajetí senilních gerontů, ale především pohrobků komunismu

25. 02. 2020 15:41:15
... nezdá se vám? Křeček nově ombudsmanem (81), na doporučení dalšího přesluhujícího pohrobka komunismu, tedy prezidenta Miloše Zemana (75), který zaměstnává soudy, aby se nenudily. Budeme se omlouvat napříště třeba Romům? A proč?

***

Protože další prodejná banda pohrobků totality, pravděpodobně se Stockholmským syndromem, si volí neustále tyhle bývalé komunistické slouhy? Na to už se nedá vážně dívat, to jsou volby jak do politbyra nejvyššího Sovětu. "Sorry jako" ... ale zdá se, že "česko" už skutečně o zbytky rozumu přišlo - a myslím tím samozřejmě ten "zdravý, selský, ovšem neudušený ve vlastní štávě, tedy v jakési nechutné směsici znoje, nenávisti a strachu". Proč prezident Milouš Zeman nejel třeba do té Číny? Mohl se tam naučit, jak stabilizovat české zdravotnictví. Korona virus, by tak mohl být paradoxně dokonce užitečný. Zdá se vám to snad sprosté, nebo dokonce nechutné ... no, vždyť, to je v pravdě účel! I mně se totiž zdá nechutné co tahle senilní komunistická sebranka u nás předvádí. No, a sprosté?

Hm, a jak je tedy možné, že vám pak nevadí sprostota a hulvátství toho egoistického, sebestředného a hlavně zaprodaného starce? To je podle vás v nejlepším pořádku, že? Stát se musí co chvíli někomu omlouvat za nepříčetné jednání a chování, toho spíš už umanutého a nezodpovědného starce, který z ústavy (tedy bohužel) není nijak zodpovědným a tedy ani postižitelným, protože nenese vlastně za nic zodpovědnost (tvůrci ústavy evidentně naprosto bláhově věřili, že si "moudrý lid", zvolí člověka zodpovědného a morálního, uvědomujícího si nejen vážnost institutu který zastává, ale i všechny možné důsledky); a tenhle starý a ješitný objímač stromů, ten si už neuvědomuje asi vůbec nic, (natož jak je jím třeba manipulováno) a tak si klidně pouští svou nevymáchanou hubu vidláka, na špacír. A uráží a pomlouvá kde koho, ale nedokáže se omluvit či vzít své urážky a pomluvy zpět, když se ukáže, že se zmýlil (ovšem jaký div, u podobného zjevu) a zaměstnává tak nejen nejvyšší, ale i ústavní soud, kam paradoxně doporučuje a schvaluje své přátele a podporovatele. A to je to nebezpečné, stejně jako jmenování Benešová ministryní, jako nominace Křečka a na ombudsmana, a hůř, jeho zvolení bandou prodejných poslanců vládní koalice a jejich kumpánů z KSČM a SPD. Fraška? Kocourkov?

Ne, to je jen bývalá demokratická Česká republika v současné době, kdy se z ní pod vedením právě takových prodejných, ziskuchtivých šmejdů a zmetků, jako jsou lidé vždy (!) obklopující Zemana, ale samozřejmě i celá ta vládní sebranka v čele s ministryní financí, která se tuhle chovala jako školačka u přijímacího pohovoru, tedy při návštěvě právě prezidenta, který jí měl tuším podepsat a tím i schválit rozpočet. A protože div nehrabala kopýtkem, tak ji tuším dokonce pochválil. Už chybělo jen pohlazení, s nakloněnou hlavičkou a vděčným pohledem do očí, tedy té pochválené. Ty vole, to to opravdu nikdo nevidí? To je snad horší než v posledních letech před Listopadem, ta prodejnost a tupá vděčnost těch evidentně nehodných. Tam totiž bylo zcela jasně vidět, jak se věci u nás nyní mají. Škoda jen, že na ní nevzal spíše hůl, jako tuhle na Bohouška Socbotků, nic jiného by si totiž nezasloužila ani ona, ani ten její rozpočet; ovšem to by nesměla být i tou, kterou si tam dosadil privatizér bývalé demokratické republiky, tedy soudruh Andrej Babiš; takže je vlastně vše O.K! Handl za Benešovou? Kdo ví, něco v tom bezesporu bude, ale ono se to jednou ukáže. To ale jako vždy, už bude trochu pozdě. Jeden starý komanč vedle dalšího bývalého komanče (původním indiánům se tímto omlouvám, ale ti by byli s velkým písmenem, že); jeden agent a spolupracovník StB s donašečem či udavačem, a všichni ruku v ruce s jiným novodobým prodejným "šmejdem", krásně jeden vedle druhého. A to senilní strašidlo na hradě, ještě těmhle komunistickým sviním a šmejdům, dokonce dává státní vyznamenání!

"To mne fakt poser, kam jsme to dopracovali, fakt že jo"! A to se ještě někdo diví, že normální a slušní lidé, především ti mladí, proti tomu protestují (tím nemyslím sebe, aby bylo jasno), že organizují různé akce, aby na toto všechno upozornili; a ta banda hloupých přikyvovačů, podržtašků a slouhů, včetně té největší lůzy z ulice, se vskutku raduje a jásá, jak zpívával kdysi Karel Kryl! No, a pak že se dějiny neopakují; no, on byl Karel vždy trochu i prorokem. Konec konců to vidíme dnes a denně i tady, kde si můžete číst ty vskutku "duchaplné výplody" lidské mysli, snažící se vše ospravedlnit, nebo překřičet, a právě u takových pomatených či jen prodejných lidí. No, lidí, to je spíš jen pouhý "eufemismus", řekl bych. Stádo tupých a poslušných ovcí, bečících vždy když vidí a vítá svého pastýře, to by byl asi příhodnější a taky mnohem trefnější výraz, myslím si.

*****

- krá -

Autor: Karel Ábelovský | úterý 25.2.2020 15:41 | karma článku: 34.40 | přečteno: 1989x

Další články blogera

Karel Ábelovský

Čínská chřipka? No, a proč vlastně ne? Vždyť je to pravda.

Přečetl jsem si pár komentářů, kdy se opět někdo snaží z Miroslava Kalouska udělat největšího škůdce v této zemi; zatímco ti skuteční, ti sídlí spíše na hradě a ve vládě, tedy respektive ji přímo řídí. Sorry jako ...

6.4.2020 v 11:55 | Karma článku: 22.44 | Přečteno: 544 | Diskuse

Karel Ábelovský

"Nekecáme, makáme" to vždy tvrdil a asi stále tvrdí premiér; ale jak je to doopravdy?

Neschopnost jeho vlád, se ukazuje od samého počátku; nyní kroky a prohlášení členů této vlády, stejně jako krizového štábu, dokládají pouze jediné, naprostou nepřipravenost, neschopnost a taky populismus, mající to vše jen zakrýt.

2.4.2020 v 17:34 | Karma článku: 24.16 | Přečteno: 611 | Diskuse

Karel Ábelovský

Wokno do jinam - aneb kterak jsem neuspěl s "karanténou"

... zákaz vycházení, povinnost nosit roušku a další koronavirová opatření, jako sdružování se navzájem, mají moje psina i kočka na praku; hrozně nezodpovědná zvířata! Navíc odmítají žrát každá zvlášť a doslova žebroní o společnou

1.4.2020 v 23:30 | Karma článku: 10.94 | Přečteno: 303 | Diskuse

Karel Ábelovský

Zabije nás rychlejší internet? Co nám (ne)zodpovědní lidé a politici zapomněli říci?

... nikdy jsem nebyl a stále nejsem příznivcem konspiračních teorií, ale tohle je opravdu vážné! Vědci prý dávno varovali, že mobilní 5G sítě, mohou ovlivňovat DNA živých organismů, a mohou tedy mít negativní dopad na zdraví lidí.

29.3.2020 v 13:15 | Karma článku: 16.61 | Přečteno: 541 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jaroslav Fišer

Proč Vláda v ČR pomáhá více bankám, ne lidem a firmám?

Existuje skutečná snaha obnovit ekonomiku nebo je to jen další fígl, jak přesypat zlaťáky? Pomoc musí být skutečnou pomocí. Zatím to vypadá na záplatu.

9.4.2020 v 14:20 | Karma článku: 15.66 | Přečteno: 307 |

David Wiltsch

My pomníky rudoarmějcům, vy našim legionářům!

Rusové prskají pro přesunutí sochy maršála Koněva a volají po trestech i jeho navrácení. Měl bych lepší nápad. My pomníky rudoarmějcům, vy našim legionářům. Zní to fér?

9.4.2020 v 10:02 | Karma článku: 32.56 | Přečteno: 1220 | Diskuse

Jan Dvořák

Sněmovna se tužila, dlouho už zas nebude

Dvakrát během čtrnácti dnů se prokázalo, že vidina úsporné a dělné sněmovny není jen blouzněním politologů nebo pouze populistickou součástí volebního programu některé strany.

9.4.2020 v 9:36 | Karma článku: 19.85 | Přečteno: 287 | Diskuse

Libor Čermák

ČR má dobré politické lídry. Nějaké nové teď nepotřebujeme.

"Mám víru, že tato krize zrodí nové politické lídry, kteří tu jsou, ale neměli příležitost se ukázat". Tak to říká jistý podnikatel na nezávislý krajský zastupitel za Piráty a Zelené Jiří Hlavenka. A jaké nové lídry?

9.4.2020 v 8:39 | Karma článku: 30.24 | Přečteno: 439 |

Vlastimil Dorotík

Ivan Langer ožil a pálil do černého

Ivan Langer byl včera večer u Jaromíra Soukupa na TV Barrandov. Ani ve snu mě nenapadlo, že budu podvědomě přitakávat všemu, co z jeho úst padalo k dnešní koronavirové krizi a co předvádí ti, kteří u nás a o nás rozhodují.

9.4.2020 v 2:30 | Karma článku: 23.86 | Přečteno: 1707 | Diskuse
Počet článků 1103 Celková karma 18.24 Průměrná čtenost 1126

 

Jistěže ve světě nakonec zvítězí pravda,
... ovšem až dokáže totéž, co dovede lež.“

 

Schillerová: Podpora OSVČ bude plošná, podmínka poklesu příjmů zmizí

Ministryně financí Alena Schillerová chystá po tlaku ze strany živnostníků výrazné zmírnění podmínek pro přiznání...

Bruce Willis je v karanténě s exmanželkou Demi Moore. Dceři oholil hlavu

Bruce Willis (65) a Demi Moore (57) se rozvedli před dvaceti lety. Vycházejí spolu ovšem tak dobře, že tráví karanténu...

Díky koronaviru v pornu vydělávám velké peníze, říká bývalá Disney hvězda

Po neúspěchu v Hollywoodu přesedlala Maitland Wardová (42) na kariéru v pornoprůmyslu, kde se jí velmi daří. Herečka se...

Obchody zůstanou na pomlázku zavřené. Řetězce nevyužily stavu nouze

O Velikonočním pondělí zůstanou supermarkety zavřené a budou se tak držet zákona, který platí v běžných dobách. V...

Páté zvláštní poselství za 68 let vlády. Alžběta II. promluvila o koronaviru

Britská královna Alžběta II. (93) v neděli promluvila k veřejnosti. V předtočené nahrávce zdůraznila nutnost sebekázně...